+420 603 430 084 info@vitalitygarden.cz

O nás

Zdravý životní styl je cestou ke spokojenému životu ve zdraví. Není nám proto jedno, co jíme.

V dnešní uspěchané době a tlaku konzumu hledáme cestu, jak zdravě, chutně a s rychlou přípravou jíst BEZ KOMPROMISŮ.

Jsme přesvědčení, že ZDRAVÉ, MŮŽE ZNAMENAT I CHUTNÉ a lze je připravit jednoduše. Proto u nás najdete jen prvotřídní potraviny té nejvyšší kvality, které si vždy pohodlně připravíte, a budou vám chutnat.

 

Vyberte se ze široké nabídky ZELENINOVÝCH POMAZÁNEK, DIPŮ A TAPENÁD  NABIO, které jsou připraveny z kvalitní zeleniny z ekologického zemědělství. Jsou připraveny na bázi slunečnicových semínek nebo královské obiloviny Quinoa.

Vždy obsahují minimálně  80% zeleniny bez kvasnic, barviv, aromat a dochucovadel. Jsou určeny k namazání na chleba, jako dip k zelenině či třeba tyčinkám. Můžete je však použít i jako přílohu k masu nebo třeba pečeným bramborám, namazat na sendvič pod sýr nebo jíst jako přesnídávku lžičkou, jen tak!

Do našeho sortimentu jsme s radostí zahrnuli SUŠENÉ HOUBY A POKRMY Z HUB ZNAČKY PILZE WOHLRAB.

Houby obsahuji spousty příznivých látek, minerálů i stopových prvků. Jsou navíc velmi chutné a s výrobky značky WOHLRAB si je i jednoduše připravíte a můžete zařadit pravidelně do jídelníčku.

Rodinná firma Wohlrab klade nejvyšší důraz na zdraví prospěšné a kvalitní potraviny. Proto v sortimentu najdete pouze houby z certifikovaného ekologického přírodního sběru. Ihned po sběru jsou houby sušené na vzduchu a zpracovány bez přidání konzervantů a aromat. Kvalita je podrobena trvalou kontrolou.

Pod heslem – JÍM CO VIDÍM, jsou houby zcela záměrně krájeny na velké kusy, aby vynikla chuť, vůně a i zpracované houby vypadaly na talíři prostě k nakousnutí.

A ještě jedna úžasná výhoda, jsou k dostání po celý rok. Bez ohledu na sezonu.

PRO DOPLNĚNÍ ENERGIE A ZLEPŠENÍ NÁLADY začněte jíst naklíčená semínka. Uděláte hodně pro své zdraví. Za krátkou dobu, za málo peněz a s minimem námahy.

Klíčky obsahují důležité vitamíny A, B, C a E, minerály – draslík, fosfor, vápník, hořčík, železo a svým obsahem bílkovin se vyrovnají i masu.

Vybíráme pro vás SEMENA JEDNODRUHOVÁ I SMĚSI K NAKLÍČENÍ, která jsou výhradně v BIO kvalitě a ověřená.

Pro nejsnadnější přípravu klíčků i výhonků pro vás vyrábíme naklíčovací pytlík VITALITY GARDEN. Šijeme ho pro vás z konopného plátna v chráněné dílně v západních Čechách. Příprava je v něm tak jednoduchá a zábavná, že vás bude motivovat k zahrnutí klíčků do každodenního jídelníčku. Navíc při použití konopného plátna se předchází vzniku anaerobních bakterií a plísní a proto je příprava i naprosto bezpečná a zdravá. Uchování klíčků či jiných potravin v konopném sáčku může prodloužit jejich životnost až dvojnásobně.

 

Vybíráme pro vás i potraviny od českých malovýrobců a farem, které nás uchvátili svou dokonalou chutí a kvalitou.

LÁSKU, SE KTEROU JSOU TYTO POTRAVINY PŘIPRAVOVÁNY, UCÍTÍTE V KAŽDÉM, SOUSTU.

Ochutnejte DOMÁCÍ TĚSTOVINY paní Marešové, která všechny těstoviny vyrábí vlastnoručně, vždy z nejčerstvějších surovin bez konzervantů, aromat a jiných dochucovadel.

Vyrábí je v širokém sortimentu ze semolinové, špaldové, bio žitné i celozrnné mouky. Pro celiaky nabízí i těstoviny bezlepkové.

Vždy používá jen čerstvá vejce, čerstvě namletou mouku prvotřídní kvality a olivový olej.

SUPER DŽEMY, ZAVAŘENINY A BYLINNÉ SIRUPY jsme vybrali z nabídky ekostatku VLKANEČ. Standa a Diana sami všechny plodiny vypěstují, sklidí, zpracují, krásně zabalí a překvapí překrásnou chutí a vysokou kvalitou. Všechny výrobky jsou z vlastní produkce, většina z nich podle vlastních receptur, se s níženým obsahem cukru či bez cukru, s agávovým sirupem, nebo medem. Zároveň nepoužívají vůbec žádné přidané látky – jako pektin, kyseliny, barviva, antioxidanty. Džemy jsou pouze očištěné ovoce a cukr nebo agávový sirup (sem tam med). Povidla jsou prostě jen ovoce zahuštěné varem – bez cukru.

Dopřejte si džemy s vysokým podílem ovoce, které dozrálo na slunci, bylo čerstvě sklizeno a ihned zpracováno, tak, aby si uchovalo svou přirozenou chuť i vůni.

Stále pro Vás budeme hledat výrobce potravin, pro které je kvalita a chuť na prvním místě. Za vaše podněty a připomínky budeme velmi rádi.

Tým